Regulamin Strony

Sprawdzony i bezstronny ranking stworzony przez:

Marcin Andrzejewski (Ekspert w dziedzinie kasyna)

Przed rozpoczęciem korzystania z naszej Strony zapoznaj się z poniższym Regulaminem, w którym zostały zawarte wszystkie najważniejsze informacje dotyczące warunków i zasad panujących na tej Stronie.

  1. Wszystkie materiały i teksty, które są publikowane na tej Stronie, są własnością właściciela Strony, a wykorzystywanie lub kopiowanie zamieszczonych tu treści jest zabronione. Treści zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim.
  2. Nasza Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za doświadczenia Użytkowników podczas korzystania z wymienionych na Stronie witryn kasyn internetowych. Wszelkie spory między kasynem internetowym a Użytkownikiem powinny zostać rozwiązane z odpowiednim działem pomocy na stronie kasyna.
  3. Przed rozpoczęciem korzystania ze Strony zachęcamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem po Odpowiedzialnym Podejściu do Hazardu.
  4. Nasza Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za poprawność, kompletność i aktualność zamieszczonych tu materiałów. Wszelkie informacje zamieszczone na stronie są wyłącznie przedmiotem naszej subiektywnej opinii i mogą podlegać błędom.
  5. Przed rejestracją konta w dowolnym kasynie internetowym polecanym na naszej Stronie zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i warunkami panującymi w danym kasynie. Szczególnie odnosi się to do wykorzystania danych Użytkownika na stronie trzeciej oraz polityce bonusowej.
  6. Naszym celem jest dostarczenie naszym Użytkownikom bezpiecznego doświadczenia podczas korzystania z naszej Strony, jednak nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że nasza Strona będzie wolna od wirusów i bugów. Zalecamy korzystanie z odpowiedniego oprogramowania chroniącego urządzenie użytkownika.
  7. Na tej stronie znajduje się wiele linków do stron zewnętrznych. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności, jak również nie ma kontroli nad tym, co zawierają linki dostępne na naszej Stronie.
  8. Nasza Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści, które są publikowane na stronach trzecich, do których można uzyskać dostęp za pomocą linków umieszczonych na naszej stronie.
  9. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby dostarczyć czytelnikom rzetelne treści, jednak nasza Strona nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody mogące wynikać z wykorzystywania informacji zamieszczonych na stronie oraz na stronach trzecich, do których odnoszą się linki publikowane na tej Stronie.